O nás


Hlavní činností holdingu Silverum je velkoobchod a maloobchod s fyzickým stříbrem, zlatem a ostatními investičními kovy.

Mateřská společnost SILVERUM s.r.o. má administrativní centrálu v Praze, depozit a logistiku v Plzni. Firma provozuje na adrese www.silverum.cz e-shop, určený především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory zajišťuje další rozšířené související služby. Poskytujeme specializované poradenství zaměřené na problematiku hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů. Naši lidé jsou respektovanými odborníky v oboru komodit a derivátů. Jsou pravidelně zváni do pořadů s ekonomickou tématikou, publikují v odborných elektronických i tištěných médiích.

Dalším projektem skupiny je elektronická Burza Drahých Kovů, kterou naleznete na internetové adrese http://burzadrahychkovu.cz. Jedná se o unikátní portál sloužící pro vzájemné obchodování s fyzickými investičními kovy přímo mezi investory. Silverum poskytuje technickou platformu a garantuje vypořádání obchodů.
Součástí obchodní skupiny je německá SILVERUM GmbH, se sídlem v Regensburgu.

Filosofií celé skupiny Silverum je otevřený přístup k zákazníkům. Nabízíme pouze vysoce likvidní a z hlediska původu a ryzosti ověřený sortiment. Naše ceny jsou pevně svázané s burzovními kotacemi, samozřejmostí je zpětný výkup. Vytváříme stříbrný trh v Evropě, po vzoru již osvědčeného amerického trhu, který má v USA dlouholetou tradici. Pomáháme začínajícím i zkušeným investorům se vzděláváním a získáváním důležitých informací. Úspěch a dosažený zisk našich klientů je naše nejlepší vizitka!Filip Jeřábek
Filip Jeřábek

manažer logistiky
Aktivity: Vedoucí logistického centra a péče o zákazníky
Mgr. Jan Hájek
Mgr. Jan Hájek

analytik a konzultant
Aktivity: Investiční strategie v ETF a komoditních indexech. Měnová a fiskální politika USA a EU.
Jiří Jánský
Jiří Jánský

analytik a konzultant
Aktivity: Opční strategie na oborové indexy, investice do drahých a průmyslových kovů. Makroekonomická analýza EU a emerging markets.
Ing. Jindřich Walter
Ing. Jindřich Walter

analytik a konzultant
Aktivity: Specialista na investice do těžařských firem a oborových indexů. Praxe v těžebních firmách v Kanadě a Latinské Americe.
Martin Kopáček
Martin Kopáček

specialista na hedging
analytik
Aktivity: Obchodování opcí a ETF na burzách v USA, hedžování portfolia prostřednictvím indexů volatility. Technická a fundamentální analýza.