Poptávka po investičním stříbře poroste

22.06.2011 :: Autor: Administrator

Poptávka po drahých kovech roste nejen v Řecku, ale i v USA. Důvod je stejný: obava z problémů papírové měny, z dluhové pasti a z blížící se inflace.

Pro laika překvapení, pro investora nic nového. Poptávka po investičním stříbře samozřejmě roste, po cenové korekci se vyskytla velmi výhodná šance na nákupy investičního stříbra. Ještě větší poptávka je však nikoliv po stříbrných mincích, ve středu zájmu skutečných investorů jsou nyní především stříbrné slitky. Důvodem je především ideální poměr ceny k ražebnímu prémiu.

Ideální situace je nyní pro zajištění proti poklesu ceny kovu, jak vědí absolventi našich individuálních tradingových konzultací, pomocí put opcí. Zároveň je zde opět skvělá příležitost k výdělku na týdenních opcích, absolventy našich konzultací upozorňujeme na zajímavá prémia při výpisech opcí.

Hlad po drahých kovech aktuálně v Řecku roste zcela podle očekávání. Řekové masivně vybírají hotovost, Řecko je potenciálně ohroženo i možnými pády bank. Současné řešení dluhového problému rozhodně neznamená definitivní vyřešení, pouze dočasné odsunutí problému. Situace proto opět nahrává především investičnímu stříbru.

Veškeré články v investorské sekci, jakož i všechny texty, obrázky a grafika na tomto webu jsou výhradním vlastnictvím společnosti SILVERUM s.r.o. (případně autorů, kteří zde publikují) a podléhájí autorskému zákonu. Obsah webu je chráněn službou Copyscape. Pokud chcete článek citovat, používat části článku a podobně, kontaktujte nás prosím (info@silverum.cz).