Stříbrná cihla Engelhard 100 oz

Stříbrná cihla Engelhard 100 oz
Zpětný výkup
IRA Acceptable

na objednávku - kusově

Množství CENA bez / s DPH
1-4 ks46.510,74 Kč / 56.278,00 Kč
5+ ks45.813,08 Kč / 55.433,83 Kč
  • Youtube

Základní informace

Stříbrná cihla Engelhard v klasickém provedení. Velmi zajímavý design, číslovaný slitek, kolmé hrany. Tento typ stříbrné cihly je k dispozici nepravidelně, v omezeném množství.Slévárna Engelhard patřila mezi nejstarší výrobce stříbrných cihel, komerční stříbrné cihly v provedení 100 uncí se ale již léta nevyrábějí. Proto se stříbrná stouncová cihla této značky na trhu objevuje nepravidelně.

Jde o sběratelské kusy. Každou stříbrnou cihlu Engelhard automaticky testujeme a protokol o provedení kontroly ryzosti dostane kupující ke každé stříbrné cihle Engelhard zdarma.

Vyhledávaný typ, přidaná estetická a sběratelská hodnota. Dobrá investice nejen do investičního stříbra, ale i legendární značky stříbrné cihly.
Stříbrné cihly o hmotnosti 100 uncí jsou velmi populární mezi investory po celém světě. Tyto stříbrné cihly jsou vhodné pro investory, kteří budují větší pozici ve fyzickém stříbře. Stouncové cihly investorovi zajistí zachování flexibility při postupném prodeji, což kupříkladu velké tisíciuncové cihly již neumožňují. Cihly o hmotnosti 100 uncí jsou proto mimořádně vhodnou volbou pro pravidelné a dlouhodobější investice do stříbra.Specifikace produktu

Minimální odběr: od 1 ks
Výška: 13 cm
Šířka: 7,6 cm
Tloušťka: 3 cm
Hmotnost: 100 trojských uncí
(cca 3,11kg)
Ryzost: 99,9% Ag
Výrobce: Engelhard