Zpětný výkup investičního stříbra a zlata


Společnost SILVERUM s.r.o. nabízí jednoduchý a bezproblémový zpětný výkup investičního stříbra od svých zákazníků. Výkup je garantován na veškeré stříbro zakoupené u společnosti SILVERUM s.r.o. Tato nadstandardní služba významným způsobem zatraktivňuje nabídku společnosti. Stříbro ze silverum.cz se tím stává pro kvalifikované investory ideální volbou.
Výkupní ceny se neustále mění dle situace na světovém i domácím trhu s fyzickým zlatem a stříbrem.
Fyzické osoby (neplátci DPH) platí při nákupu stříbra sice cenu s DPH, ale toto DPH naše firma celé odvádí státu podle platné legislativy. Nákup stříbra je dle platné legislativy zatížen daní z přidané hodnoty (DPH). DPH je prodávajícím (plátcem DPH) následně odvedena státu. Při zpětném výkupu proto nelze vrácení DPH nárokovat. Vše je popsáno v sekci DPH u stříbra.

Aktuální výkupní cena pro STŘÍBRO
mince American Silver Eagle (do 100 oz celkově): spot + 2,5% bez DPH
ostatní mince, 10oz slitky (do 100 oz celkově): spot bez DPH
100oz cihly, mince a slitky v množstvích nad 100oz: spot - 7% bez DPH
Aktualní spot cena: zde

Aktuální výkupní cena pro ZLATO
spot
Aktualní spot cena: zde

Příklad pro stříbro (spot a kurz USD jsou ilustrativní)
hmotnost: 1 trojská unce
spot stříbro: $20
kurz CZK/USD: 18,5
výpočet výkupní ceny: 20 x 18.5 = 370,- Kč

Příklad pro zlato (spot a kurz USD jsou ilustrativní)
hmotnost: 1 trojská unce
spot zlato: $1200
kurz CZK/USD: 18,5
výpočet výkupní ceny: 1200 x 18.5 = 22200 Kč

Podmínky výkupu
Za uvedenou cenu vykupujeme pouze vlastní a nepoškozené zboží. Investiční stříbro nesplňující výše uvedené dvě podmínky bude oceněno individuálně a jeho odběr není garantován. Neinvestiční stříbro nevykupujeme.

Postup
Mince či slitky zašlete jako cennou zásilku na naši adresu pro realizaci výkupu: SILVERUM s.r.o., P.O.BOX 7, 320 00 Plzeň.
Nelze použít dobírku. Přiložíte kopii dokladu o nabytí a není-li to z faktury zřejmé, uvedete své osobní údaje, telefon a bankovní spojení pro platbu. Jakmile zásilku odešlete, prosím sdělte tuto skutečnost včetně obsahu zásilky mailem na info@silverum.cz nebo kontaktujte operátora na infolince +420 605 012 333.
Po obdržení zásilky Vás kontaktujeme. Po schválení transakce Vám bude elektronicky zaslána kupní smlouva. Rozhodující je výkupní cena v den obdržení zásilky, nikoli odeslání. Do 10-ti dnů od podpisu smlouvy zašleme částku odpovídající ceně na váš účet. V případě většího objemu výkupu bude s Vámi předem dohodnuta cena a termín platby. Velké objemy řešíme ve spolupráci s našimi zahraničními smluvními partnery.