6x o investování a tradingu

Kniha o finančních trzích, AOS, komoditách, spreadech, opcích, akciích a drahých kovech..

6x o investování a tradingu
Vyprodáno

Quastic
emitent

Unikátní publikace, ve které najdete pohled na trhy od šesti autorů, popis jejich obchodních strategií a celou řadu dalších užitečných informací.

Kniha je rozdělena do těchto sekcí:

Základní pojmy finančních trhů
Bylo nám jasné, že tato kniha se dostane do ruky nejen zkušeným burzovním harcovníkům, ale i nováčkům. Proto jsme nevynechali kapitolu, kde vám David Puchýř vysvětlí základy obchodování.

Automatické obchodní systémy
Druhou kategorii, kde již najdete konkrétní obchodní přístupy, si vzal na starost Zdeněk Zaňka. V této části do detailů rozebere, jak se automatické strategie staví, na co si dát pozor apod.

Komodity a komoditní spready
Elena Lindišová je zkušená obchodnice, která se věnuje obchodování komoditních spreadů. V její části najdete podrobný popis jejich obchodování a též konkrétní strategie.

Opce
Jan Kaška je členem investičního výboru fondu Charles Bridge, kde obchodují opční strategie na obrovském kapitálu. Vzal si na starost tuto část, kde vás lidskou a pochopitelnou formou seznámí se světem opcí a též přidá dvě konkrétní obchodní strategie.

Akcie a investice
Investování do akcií, neboli kupování podílů ve firmách, je snad nejstarším způsobem obchodování. Jakub Bezděkovský se této oblasti věnuje mnoho let a seznámí vás s tímto světem. Proč investovat? Jak? Do čeho? Na tyto otázky najdete odpovědi v kapitole Jakuba Bezděkovského.

Drahé kovy
Zlato a stříbro, byly odjakživa považovány za finanční kovy a v dlouhodobém horizontu si drží svou cenu. Jan Rohrbacher, jednatel společnosti SILVERUM®, napsal část o drahých kovech, kde podrobně rozebírá historický i fundamentální pohled.

Vyprodáno
Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 15 let na trhu.
Výhodné ceny
Garance původu a ryzosti kovů.