Zpětný výkup

Společnost SILVERUM s.r.o. nabízí jednoduchý a bezproblémový zpětný výkup investičního stříbra od svých zákazníků. Výkup je garantován na veškeré stříbro zakoupené u společnosti SILVERUM s.r.o. Tato nadstandardní služba významným způsobem zatraktivňuje nabídku společnosti. Stříbro ze silverum.cz se tím stává pro kvalifikované investory ideální volbou.

Výkupní ceny se neustále mění dle situace na světovém i domácím trhu s fyzickým zlatem a stříbrem. Fyzické osoby (neplátci DPH) platí při nákupu stříbrných slitků a cihel cenu s 21% DPH. DPH je prodávajícím (plátcem DPH) následně odvedena státu. Při zpětném výkupu proto nelze vrácení DPH nárokovat. Mince ve zvláštním režimu mají sazbu DPH 0%. Vše je popsáno v sekci DPH u stříbra.

Výkupní cena pro STŘÍBRO

mince American Silver Eagle (do 100 oz celkově): spot + 2,5% bez DPH
ostatní mince, 10oz slitky (do 100 oz celkově): spot bez DPH
100oz cihly, mince a slitky v množstvích nad 100oz: spot - 7% bez DPH

Aktualní spot stříbra naleznete v hlavičce e-shopu.

Výkupní cena pro ZLATO

Aktualní spot zlata naleznete v hlavičce e-shopu.

Příklad pro stříbro (spot a kurz USD jsou ilustrativní)

hmotnost: 1 trojská unce
spot stříbro:  $15
kurz CZK/USD:  20
výpočet výkupní ceny: 15 x 20 = 300,- Kč

Příklad pro zlato (spot a kurz USD jsou ilustrativní)
hmotnost: 1 trojská unce
spot zlato: $1.200
kurz CZK/USD: 20
výpočet výkupní ceny: 1.200 x 20 = 24.000,- Kč

Podmínky výkupu


Za uvedenou cenu vykupujeme pouze vlastní a nepoškozené zboží. Investiční stříbro nesplňující výše uvedené dvě podmínky bude oceněno individuálně a jeho odběr není garantován. Neinvestiční stříbro nevykupujeme.

Postup


Mince či slitky zašlete jako cennou zásilku na naši adresu pro realizaci výkupu:
SILVERUM s.r.o., P.O.BOX 7, 320 00 Plzeň.

Nelze použít dobírku. Přiložíte kopii dokladu o nabytí a není-li to z faktury zřejmé, uvedete své osobní údaje, telefon, datum narození a bankovní spojení pro platbu. Údaje jsou potřebné pro vyhotovení smlouvy o výkupu. Jakmile zásilku odešlete, prosím sdělte tuto skutečnost včetně obsahu zásilky mailem na info@silverum.cz nebo kontaktujte operátora na infolince +420 605 012 333.

Po obdržení zásilky Vás kontaktujeme. Po schválení transakce Vám bude elektronicky zaslána kupní smlouva. Rozhodující je výkupní cena v den obdržení zásilky, nikoli odeslání. Do 10-ti pracovních dnů od podpisu smlouvy zašleme částku odpovídající ceně na váš účet. V případě většího objemu výkupu bude s Vámi předem dohodnuta cena a termín platby. Velké objemy řešíme ve spolupráci s našimi zahraničními smluvními partnery.Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Nejlepší ceny
stříbra v ČR.
Garance původu a ryzosti kovů.