O společnosti

Hlavní činností společnosti auringo s.r.o. je velkoobchod a maloobchod s drahými kovy.

Společnost má administrativní centrálu v Praze. Firma provozuje pod obchodní značkou SILVERUM  e-shop, určený především koncovým zákazníkům. Pro střední a velké investory zajišťuje další rozšířené související služby. Poskytuje specializované poradenství zaměřené na problematiku hedgingu, burzovních a mimoburzovních doplňkových investičních nástrojů. 

Naší filosofií je otevřený přístup k zákazníkům. Nabízíme pouze vysoce likvidní a z hlediska původu a ryzosti ověřený sortiment. Ceny jsou pevně svázané s burzovními kotacemi, samozřejmostí je zpětný výkup. Vytváříme trh s drahými kovy v Evropě, po vzoru již osvědčeného amerického trhu, který má v USA dlouholetou tradici. Pomáháme začínajícím i zkušeným investorům se vzděláváním a získáváním důležitých informací. Úspěch a dosažený zisk klientů je naše nejlepší vizitka!

Spolupracujeme i s dalšími subjekty působícími v oboru drahých kovů. Velmi zajímavý je například projekt elektronického tržiště na adrese BurzaDrahychKovu.cz. Tento portál umožňuje obchodování přímo mezi drobnými vlastníky investičních kovů. Provozovatel pak garantuje clearing a nabízí některé specializované služby, jako je například ověřování ryzosti.

 

Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 15 let na trhu.
Výhodné ceny
Garance původu a ryzosti kovů.