Stříbrná cihla 1000 oz - COMEX deliverable

Stříbrná cihla 1000 oz - COMEX deliverable

511.965,00 Kč s DPH

423.111,57 Kč bez DPH

na objednávku - kusově

  • Youtube

Základní informace

Tisíciuncová stříbrná cihla, kterou nyní nabízíme také investorům v ČR, je vhodná zejména pro větší investice do stříbra díky nízkému prémiu nad spotovou cenou. Tyto stříbrné cihly navíc splňují veškeré požadavky pro použití při vypořádávání kontraktů na světových komoditních burzách (COMEX,LBMA), jsou to tedy "Comex good delivery bars". Díky společnosti SILVERUM s.r.o. může nyní do těchto stříbrných cihel investovat i zájemce z České republiky.

Hmotnost: přibližně 1000 trojských uncí (cca 31,1 kg) - platíte vždy přesně za hmotnost konkrétní cihlyPo obdržení zálohy a transferu prostředků k zahraniční fixaci bude zákazníkovi nabídnuta závazná tržní cena. Po odsouhlasení ceny bude objednávka zrealizována. V případě, že zákazník nebude chtít tržní cenu akceptovat, dojde ke zrušení transakce. Složená záloha bude po odečtení poplatků za mezinárodní převod a směnu vrácena zákazníkovi.

V případě zájmu nás prosím nejprve telefonicky kontaktujte. Vše potřebné před odesláním zálohy s Vámi bude dojednáno individuálně.

Specifikace produktu

Minimální odběr: od 1 ks,
na objednávku
Výška:* +-33cm
Šířka:* +-12cm
Tloušťka:* +-9cm
Hmotnost:* cca 1000 trojských uncí
(cca 31,1kg)
Ryzost: 99,9% Ag
Výrobce: různí, např. Johnson Matthey
*Pozn.: Jedná se o obvyklé hodnoty, rozměry i hmotnost každé cihly se liší