Stříbrný slitek Johnson Matthey 1 oz

Stříbrný slitek Johnson Matthey 1 oz
Stříbrný slitek Johnson Matthey 1 ozStříbrný slitek Johnson Matthey 1 oz
Množstevní slevy
Cena/ks
1–19 ks
1 094,00 Kč
904 Kč bez DPH
20+ ks
1 083,06 Kč
895 Kč bez DPH
Vyprodáno

Johnson Mattey
emitent

2,7 mm
tloušťka

29 mm
šířka

50 mm
délka

1 tr. unce (31,10 g) Ag
hmotnost

99,9% Ag
ryzost

BU
provedení

Základní informace

Číslované stříbrné slitky!

Jednouncový stříbrný slitek Johnson Matthey patří mezi vysoce likvidní investiční produkty. Slitek v sobě spojuje vysokou likviditu a světovou oblibu značky Johnson Matthey.
Rafinérie drahých kovů Johnson Matthey je nejstarším zpracovatelem drahých kovů na světě. Stříbrné slitky a stříbrné cihly z produkce Johnson Matthey patří mezi nejvýše ceněné investiční slitky, mezi investory se těší velké popularitě.

Tento investiční stříbrný slitek obsahuje jednu troyskou unci čistého stříbra. Na lícové straně je ražba znaku Johnson Matthey, tvořeného iniciálami JM a zkříženými kladívky. Líc dále obsahuje označení ryzosti (0.999) a hmotnost obsahu čistého stříbra (1 ounce troy). V matovém poli je vyraženo unikátní výrobní číslo slitku. Na rubové straně se v šikmých pásech střídá logo a název rafinéra.

Jednouncové stříbrné slitky Johnson Matthey jsou baleny do PVC fólie. Tím je omezeno poškození stříbrných slitků při transportu, ochranná fólie zpomaluje oxidační procesy na povrchu stříbrného slitku. Vyjmutí stříbrného slitku z fólie nemá vliv na zpětný výkup - stříbrné slitky vykupujeme i bez původního obalu.

Při objednávce nad 20 troyských uncí cenu garantujeme za předpokladu, že pohyb kurzu stříbra na burze v den připsání platby na náš účet nepřekročí 3% oproti stavu v den objednávky.
Množstevní slevy
Cena/ks
1–19 ks
1 094,00 Kč
904 Kč bez DPH
20+ ks
1 083,06 Kč
895 Kč bez DPH
Vyprodáno
Váš dodavatel rodinného stříbra - již od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garance zpětného výkupu.
Tradice
Více než 10 let na trhu.
Výhodné ceny
Garance původu a ryzosti kovů.