Stříbrný slitek Sunshine Mint 10 oz

Stříbrný slitek Sunshine Mint 10 oz
Zpětný výkup
IRA Acceptable

skladem, připraveno k odeslání

Množství CENA bez / s DPH
1-9 ks4.400,00 Kč / 5.324,00 Kč
10-49 ks4.369,20 Kč / 5.286,73 Kč
50+ ks4.334,00 Kč / 5.244,14 Kč
  • Youtube

Základní informace

TIP: Tester pro Stříbrné slitky Sunshine

Stříbrné slitky o hmotnosti 10 uncí jsou vyráběny společností Sunshine Mint z USA. Na lícní straně je orel v letu a slunce, s nápisy "SUNSHINE MINTING", označení kvality stříbra ".999 FINE SILVER" a hmotnosti "10 OUNCES".

Na rubové straně je v šikmých pásech půlené slunce. V prostřední části je kruhová plocha s nápisem "MINT MARKS SI" s ochranným prvkem (je viditelný pod kontrolní fólií, která není součástí dodávky)

Společnost Sunshine Mint patří k předním světovým producentům stříbrných investičních slitků. Stříbrné slitky Sunshine Mint se těší velkému zájmu investorů, zejména kvůli likviditě na světových trzích a novému ochrannému prvku na stříbrném slitku. Firma Sunshine Mint vždy plně garantuje čistotu, hmotnost i kvalitu stříbrných slitků.

Stříbrné slitky z produkce Sunshine Mint jsou baleny do PVC fólie, která kvůli kontrole hologramu na rubové straně bude otevřena. Tím je omezeno poškození slitků při transportu. Vyjmutí slitku z fólie nemá vliv na zpětný výkup - slitky vykupujeme i bez původního obalu.
Výhodou desetiuncových slitků je (oproti slitkům s vyšší hmotností) také možnost diverzifikace, proto jsou tyto slitky mezi investory velmi oblíbené. Desetiuncové slitky jsou mimořádně praktické při obchodování.

Při objednávce nad 20 oz cenu garantujeme za předpokladu, že pohyb kurzu stříbra na burze v den připsání platby na náš účet nepřekročí 3% oproti stavu v den objednávky.


Specifikace produktu

Minimální odběr: od 1 ks
Výška: 90 mm
Šířka: 52 mm
Tloušťka: 6.7 mm
Hmotnost: 10 trojských uncí (311g)
Ryzost: 99,9% Ag
Výrobce: Sunshine Minting